ERAKORDSED PULMAD

Sinu pulmapäev on eriline päev ja sa väärid parimat pidu. Soovid midagi erinevat klassikalisest pulmapeost? Hea ja okei pole just piisav? Õnneks on siin DJ, kes aitab sul korraldada omanäolise peo! Peo, kus külalised ei lahku tantsupõrandalt ja mängib muusika, mis rõõmustab ka nõudlikuimaid melomaane. Olgu su lemmikuks pop, rock, funk, soul või latiino - Panos valdab neid kõiki ja siit lehelt leiad hulgaliselt abielupaaride videosid tagasisidega tema tööle.

 
 
Pulma esimene tants

ESIMESEST LOOST…

Sel pulma DJ-l on haruldane anne vallata igat tüüpi muusikat ja kindlustada täis tantsupõrand. Ta hingab peo rütmiga kaasa ja garanteerib, et inimesed tantsivad ja tantsivad ja tantsivad… Ta on peo ette valmistamisel väga põhjalik - teeb palju eeltööd ja arvestab sinu soovidega kindlustamaks, et pidu saab olema just selline nagu ette kujutasid, ja paremgi veel!

 
Pulmapeo külalised tantsimas

...PÄIKESETÕUSUNI

Palgates Panose, vastutab teie peo eest professionaal, kelles põimuvad klubi- ja pulmadiskori parimad pooled. Tema taust on kirev - muusikat on mängitud nii tippklubides ja baarides, mida leiab Wallpaperi lehekülgedelt, nagu ka eksklusiivsetel üritustel Michelini tähe restoranides - kõik see kokku on vorminud tema unikaalse ja mitmekülgse stiili, mis garanteerib parima peo.

 
 
 

ÜLE 15 AASTA KOGEMUSI RAHVUSVAHELISTES PULMADES

Panos on Kreeka pulmatööstuse üks lemmiklapsi ja see on võimaldanud tal mängida tõeliselt maalilistes pulmakohtades Santorinil, Mykonosel ja Ateenas. Ta on mänginud väga erinevatele pulmaseltskondadele üle maailma. Armastus on selle maailmarändurist DJ toonud Tallinnasse ja siin on ta end kurssi viinud kohaliku muusika ja kultuuriga, nii et Panos on ideaalne valik teie pulma kustahes Eestis, aga ka naaberriikides Soomes, Lätis ja Venemaal.

World map
 

TÕDE PEITUB TAGASISIDES

Pole midagi paremat kui anda sõnajärg paaridele. Kuidas nad Panose teenustega rahule jäid? Vaadake tõelisi emotsioone ja ehedat tagasisidet paaridelt, kelle pulmas Panos DJks olnud on. Mitte ühelgi DJl pole nii palju videosid, kus paarid kiidavad ja tänavad teda täiusliku pulmapeo eest, mis kestis varajaste hommikutundideni.

 
Testimonial e-mail
 
Pulmapaari esimene tants

RAHVUSVAHELINE, EESTI VÕI SEGAPULM?

Panos on olnud DJs lugematutes rahvusvahelistes ja segapulmades - nagu võite tagasiside videotest isegi veenduda. Eestisse kolimise järel on ta viinud end kurssi kohaliku muusika ja kultuuriga ja oskab eristada Ivo Linnat Karl-Erik Taukarist, Marju Länikut Lennast, rääkimata Apelsinist ja Smilersist.

 
Vastuvõtt LED-tuledega

PANGE OMA ARMASTUS TULEDEGA SÄRAMA

Hoolikalt valitud valgus võib teie peokoha tantsupõrandast teha õdusa ja fun'i koha, kus pidutseda ning tõsta teie esimese tantsu tõeliselt esile. Mistahes ruumist saab teha maagilise isegi väga vähese lisavalgusega. Panosel on teadmised ja kogemused ka valgustuse vallas ja ta oskab teile head nõu anda - mis sobilb kokku iga stiili ja rahakotiga.

 
 
Alternatiivne pidu

GROOVY-JAZZY-FUNKY VÕI ALTERNATIIVSED PULMAD

Teie muusikamaitse pole just see, mida mängitakse Star FM-is? Panos on olnud DJks paljudes Ateena alternatiivsetes baarides ja klubides, mänginud live-sündmustel koos tuntud bändide ja lauljatega ning teemapidudel nii suurfirmadele kui väiksemate gruppidele. Tema nipp kuidas peost tõeline hitt teha - tuleb miksida nii mainstream-muusikat kui alternatiivset.

 
Pulmatants

LÕBU LAIALT

Milline tahes ka poleks teie muusikamaitse - pop-rockist jazzini, swingist klassikaliseni, 80ndad ja 90ndad, Eesti rahvamuusika või rock - Panos valdab neid kõiki ja mängib muusikat, mis pitseerivad teie armastuse ning teevad teie pulmapeost tõeliselt mälestusväärse õhtu!