PHOTOBOOTH JÄÄDVUSTAB TEIE PEO

Tehke oma pidu ägedaks! Photobooth ehk fotoboks on pidude ja pulmade lahutamatu kaaslane, mis aitab luua toredaid fotosuveniire, millele saab lisada teie ürituse nime, logo kui muid kujunduselemente. Photobooth võimaldab teha ka animeeritud GIFe. Lisaks saab tehtud pilte kohe sotsiaalmeediasse jagada ja, mõistagi, printida need sealsamas kvaliteetsele läikpaberile.

 
 
Photoboothi silt

PHOTOBOOTHI ÜLESPANEK…

...on väga lihtne ja seda saab kasutada ka ilma elektrita.

 
Poseerides fotoboksi jaoks

...JA LÕBU VÕIBKI ALATA!

Kes juba algust teeb - see enam pidama ei saa!

 
 

NÄITED KINNITAVAD, ET SEE ON PAREM KUI PEEGEL-TÜÜPI PHOTO BOOTH

Peegel-tüüpi photo boothid näevad head välja, aga võrrelge nende tehtud pilte siintoodud näidetega. Teie fotodel on inimeste näod kohe õige kadreeringuga, kui teete fotot nn maastiku režiimis (mitte täispikkuses fotot, kus näoilmed ei ole piisavalt näha), taustaga, mis paneb end mugavalt tundma ja võimaldab võtta ka kõige kreisimaid poose teiste silme alt ära.

 
Taskukohane photobooth välguga

TASKUKOHANE LAHENDUS, MIS MAHUB IGALE POOLE

Meie photo booth on kompaktne, kergelt paigaldatav ja see mahub igale poole. Boksi sees on DSLR kaamera, kvaliteetne välk ja lisaks saab fototaustana kasutada teie soovitud tausta. Tegemist on taskukohase photo boothi lahendusega, mis sobib üles panna igal pool.

 
Rekvisiidid

LÕBUSAD REKVISIIDID LISAVAD VÜRTSI

Fotokabiini pilte ei saa teha ilma lõbusate rekvisiitideta - ülemõõdulised päikeseprillid, võltshuuled, vuntsid ja parukad jpm.