PEO DJ ERINEVATELE ÜRITUSTELE: ERA- JA FIRMAPEOD NING MOEÜRITUSED

Firmapeod ei pea olema igavad! Panos pakub DJ-teenuseid nii era-, firma- kui moepidude tarbeks ja teeb koostööd üritusturundusagentuuridega. Ta on mänginud muusikat väga erinevatel üritustel ja sündmustel - suurtest konverentsidest kuni intiimsete pidudeni eksklusiivsetes baarides, teemapidudest kuumade ööklubiõhtuteni. Allpool leiad video ülevaated värskematest sündmustest.

 
 
Pidu saksofonimängijaga

KOGENUD JA MITMEKÜLGNE DJ

Panosel on üle kümne aasta kogemusi Kreeka kuumimates ööklubides ja baarides, Michelini tähega restoranides ja luksuslikel eripidudel. See on temast teinud väga mitmekülgse DJ, kes sobib teie üritusele kui valatult.

 
Firmapidu

HELI- JA VALGUSLAHENDUSED IGAT TÜÜPI ÜRITUSELE

DJ Panos suudab pakkuda meelelahutuseks vajalikke lahendusi mistahes tüüpi üritustele. Igale eelarvele ja sündmusele sobilikke heli- ja valguslahendusi: väiksemad erapeod, konverentsid, moeshowd, eriüritused, firmapeod ja suvepäevad jne.

 
 
DJ miksib puldiga

VAJAD DJ-D PEOLE TALLINNAS?

Mistahes pidu sa ka ei korraldaks, võta kindlasti Panosega ühendust. Tema muusikakollektsioon sisaldab igat tüüpi muusikat ja tema fun, värske ja loominguline lähenemine tagab peo, milles külalised räägivad veel kaua peale selle toimumist!

 
Sünnipäeva õhupallid

ÜKSKI PIDUSTUS POLE LIIGA VÄIKE

Soovid pidada kodupeo, mis lööks su külalised pahviks? Panos teeb korraliku heli ja hoolikalt valitud valgusega su elutoast või renditud ruumidest tõelise peokoha.

 
 
 

JOBBATICALI PIDU

Vaata videot legendaarsest firma sünnipäevast, mis leidis aset Halloweeni ajal Tallinnas.