SAAGU VALGUS!

Kordaläinud peo osaks on valgus, mis määrab paljuski kas inimesed soovivad tulla tantsupõrandale ja end seal hästi tunda. Õige valgustusega saab teha imesid - kujundada õdusa tantsuplatsi, luua hubast õhtusöögi atmosfääri või kuvada soovitud kohta logosid ja nimesid. Muusika on küll nr.1, aga valgusel on samuti väga suur roll!

 
 
Fookusest väljas tuled

KILLUKE MAAGIAT TEIE ÜRITUSELE

Elegantsed ja dekoratiivsed valgustid võivad tundmatuseni muuta isegi lihtsaima ruumi ja panna teie külalised ahhetama. Valides õige valgustuse on võimalik teatud detaile, kohti ja inimesi paremini esile tuua - viies teie peo teisele tasemele.

 
Vastuvõtu valgustus

TASKUKOHANE DEKORATSIOONILAHENDUS

Tõsi, valgustus töötab nutika dekoratsioonilahendusena. Ja tihti on see ka taskukohane. Lahendusi leidub igale eelarvele - nii et küsige julgesti pakkumist, sest teie pidu ei tohiks kannatada selle tihti kahe silma vahele jäetud detaili tõttu.

 
 
Paar saabub peopaika ilutulestiku saatel

ILUTULESTIK

Ilutulestikulahendusi on nii siseruumidesse kui välja ning need on hea viis hetke pidulikumaks muutmiseks. Õnneks pakume lisaks valgustusele ja DJ-teenustele ka ilutulestikulahendusi.

 
Tantsupõranda valgustus

SOOVITE, ET TEIE PULM OLEKS ÜKS TÕELISELT HEA PIDU?

Tantsupõranda valgustus ja suur valik muid valguslahendusi teevad peoga imesid ja panna teie külalisi end nii hästi tundma, et nad ei lõpetagi tantsimist. Võtke ühendust ja valime just teile sobiva lahenduse!