MEELELAHUTUS-PROFF, KES TUNNEB ÖÖELU

Panos suudab mistahes seltskonna pidutsema panna - see on tema erianne. Ta mängitud muusika kõnetab mistahes rahvusest ja vanusest inimesi, erinevatest muusikamaitsetest rääkimata. Kuid ühele jääb Panos alati truuks - see on hea ja kvaliteetne muusika.

 
Untitled-2b.gif
 


PARIM MIX KLUBI- JA PULMADISKORIST

Panos on mitmekülgne DJ, kes töötas AASTAID viis õhtut nädalas baarides ja klubides ning rahvusvahelistel eriüritustel ning pulmades Kreeka parimates pulmapaikades. Ta valmistub igaks ürituseks väga põhjalikult, võttes arvesse kõiki detaile - olgu tegemist pulmaga, õhtuga baaris või firmapeoga.

 
dan-stark-39087-unsplash.jpg
 


NÕUDLIKEIMAST PULMADEST

Panos on keerutanud plaate pulmapeol Dohas, mida viis läbi Qatari emiir (vt. fotot), aga ka Kreeka ekspeaministri Papandreou perekonna peol. Panos on Kreeka nõutuimate pulmakorraldajate esimesi valikuid ja ta on mänginud lugematutes pulmades maalilistes pulmapaikades nii Santorinil, Mykonosel kui Ateenas, aga ka Suurbritannias.

 
15-4-2015%25252525252B5-19-49%25252525252B%252525252525CF%25252525252580%252525252525CE%252525252525BC.jpg
 


VINGETE ÜRITUSTENI

Ei ole olemas muusikastiili, mida Panos poleks mänginud. Ta on meelelahutaja mitte pelk DJ ja ta pühendab teid eduka peo saladustesse. Ta oskab balansseerida just õiges doosis tehnoloogiat ja talenti (saksofonimängijaid, jazzartiste ja bände.)

 
17622059_1779937545667775_1209694289507737865_o_Snapseed.jpg
 

SOUL DELUXE RAADIO UHKE OMANIK

Soul Deluxe raadio on interneti raadiojaam, millel on muljetavaldav keskmine kuulatavuse aeg - 2h päevas. Panos on selle üles ehitanud nagu kommertsraadiojaama ja seal mängitakse suurt valikut soul-muusikat. Nu soul, mahe R'n'B, soulful house ja acid jazz.

 
leon_bridges_mike_brooks.jpg
 

VALITUD ÜRITUSTE DJ ATEENA IKOONILISEIMAS DISAINHOTELLIS SEMIRAMIS

Semiramis disainhotell asub Ateena peenemas rohelusse uppuvas Kifissia linnajaos ja selle disainis Karim Rachid. Hotellis leidub palju noobleid kunstiteoseid kunstnikelt nagu Tim Noble, Sue Webster ja Jeff Koons. Panos oli selles linna kuumimas hotellis valitud ürituste DJks.

 
 
3339f844336407.580fd22e1a537.jpg
 

LONDONI DJ-AGENTUUR MATT MAURICE SOOVITAB

Londoni tipp DJ-agentuur Matt Maurice soovitab ametlikult Panost Kreekas peetavatele pulmapidudele. See kõrgtasemel firma soovitas oma lehel ka DJ-d, kes mängis George Clooney ja Amal Alamuddini pulmades Veneetsias. Heitke pilk nende soovitatud DJ-dele siin.

 
matt.jpg
 

HEAL MUUSIKAL POLE PIIRE

MÄNGIDES IGA ŽANRI PARIMAID PALU

Louis Armstrong

KLASSIKUD, MIS TÖÖTAVAD ALATI

On klassikalisi hitte, mis toovad rahva alati tantsupõrandale. Olgu selleks Nat King Cole või Stevie Wonder või Aretha Franklin - Panos teab ja armastab neid kõiki ja mängib neid ka teie rõõmuks.

Jaak Joala

KOHALIKUD ARTISTID

Mõistagi ei saa ükski pidu läbi ilma Jaak Joala, Smilersi, Ivo Linna, Anne Veski, Karl Erik Taukari, Karavani või Nubluta. Panos on kohaliku muusikaga kursis ja nii kõlavad tema peo käigus armastatud kohalikud artistid ning nende parimad hitid.

Avicii

MAINSTREAM TANTSUMUUSIKA

Top40, electro ja house-muusika? Panos on mänginud muusikat ka hausipidudel. Ka sellistel puhkudel hoidub ta ebainspireerivatest remiksidest ja tundmatutest paladest, mis viivad tantsuplatsi tühjaks.

Freddie Mercury

ALTERNATIIVNE MUUSIKA

Panos mängib alternatiivset muusikat nii tõeliste gurmaanidele kui segaseltskondadele - miksides alternatiivset vajadusel mainstreamiga - see tagab, et igaüks leiab tantsuks sobiva pala.

 

PRESS

@@@15-4-2015 5-11-18 πμ 2.jpg

proto thema

Pulmad Dohas, mida viis läbi Qatari emiir.

wd-best-97.jpg

Style me pretty

Pulmapidu Posidonion hotellis.

Saxophonist-in-Mykonos-835x600.jpg

style me pretty

Pulm Mykonose saarel.

camx0643.jpg

CHIC & STYLISH

Elegantne pulm Hydra saarel.

bright-gorgeous-wedding-tinos-island_02.jpg

chiC & stylish

Kaunid ja unustamtud pulmad Tinose saarel.

963.jpg

LOVE4WEDDINGS

Pulmapidu Syrose saarel.

wedding_main_054.jpg

CHIC & STYLISH

Värvikas pulm Ateenas.

 

VÕRRELDAMATU ÖÖELU KOGEMUS

Panos on mänginud muusikat kõige erinevamate stiilidega kohtades Ateenas: lounge, jazz, swing ja easy listening peenemates baarides ja baar-restoranides, rock, latiino ja funk alternatiivsemates paikades ja mainstream muusika suurtes ööklubides.

BEAU BRUMMEL

BEAU BRUMMEL

Ateena üks paremaid ja kallemaid baar-restorane, mis on pärjatud Michelini tähega. Nende lounge baari pidudel käivad Kreeka kuulsused. Muusikastiil: eklektiline lounge, happy jazz, soul disco.

REMVI

REMVI

Üks Thessaloniki ajaloolisi baar-restorane suurepärase vaatega Thermaikose lahele. Kaasaegne ja stiilne muusika - lounge'ist meinstriimini.

BARDOT

BARDOT

Fantastilised kokteilid auhinnatud baarmenidelt. Swing, bluus, rokihitid, soul ja jazz- muusika.

 
FLIGHT

FLIGHT

Korinthose vanim ja kuulsaim ööklubi, kus mängitakse nii house'i kui Kreeka popmuusikat.

radio

LOVE RADIO

Siin saab kuulata muusikademo, mille järel Panos valiti selle ülipopulaarse raadio saatejuhiks.

tapas-bar.jpg

TAPAS BAR

Ateena hipster-linnajao Gazi üks kuulsamaid baare. Hubase atmosfääri, värskendavate mojitode ja Hispaania köögiga. Soul, funk, ladinarütmid, rock, alternatiivne muusika, reggae ja bluus.

 
BEAT

BEAT

Roki-stiilis baar-restoran, mille omanikuks on kuulus näitleja ja 2004.aasta paraolümpiamängude juht Yannis Zouganelis. Muusika osas peamiselt rock, törtsukese souli, funki ja ladinarütmidega.

FRAME BAR

FRAME BAR

Ajakirjas Wallpaper ära märkimist leidnud stiilne baar asub popis Kolonaki linnajaos. Sisekujunduselt 60-70ndad, muusika osas - lounge, lounge beats, valitud meinstriim ja house.

MOMMY

MOMMY

Ajalooline baar-restoran popis Kolonaki linnajaos. Hubase ja kunstipärase atmosfääriga ning maailmamuusikaga - 60ndate easy listeningist kuni elektrorokini.

 
KITCHEN BAR

KITCHEN BAR

2000m2 täitev baar-restoran Alimose linnajaos. Ateena rannapiirkonna kuumimaid kohti. Rock ja tantsumuusika kõikidest kümnenditest, peamiselt 80ndad ja 90ndad.

AVENUE

AVENUE

Meinstriim suveklubi Kalamata piirkonnas, mis avatud varajaste hommikutundideni. House, R'n’B, rock ja Kreeka muusika.

RIVA BAR

RIVA BAR

Luksuslik baar Glyfada linnajaos, mis on avatud päevläbi. Multi-kulti, swing, nu-jazz, lounge rütmid, soul, disco ja rock muusika. Popi raadiojaama Pepper 99.6 saatejuhtidega peod igal kolmapäeval.

 
LE GRAND BALCON

LE GRAND BALCON

Baar-restoran, mis asub St.George Lycabettus hotelli katusel ja kust avaneb hingemattev vaade Ateenale. Menüü on koostanud kuulus peakokk Hector Botrini, muusikamenüüs eklektline lounge ja easy listening.

GELÉE ROYALE

GELÉE ROYALE

Šampanjabaar ja Kolonaki linnajao kuum kohtumispaik. Jazz-tüüpi muusika, easy listening klassikud, swing, itaalia ja prantsuse muusika, igal neljapäeval pidu raadio En Lefko 87.7 saatejuhtidega.

LOCA

LOCA

Suur meinstriim klubi puhkusepiirkonnas Halkidikis. House, electro, R'n'B ja Kreeka popmuusika.